fbpx
Затвори

Пребарувај

DALSTON

Некогаш мало земјоделско село на север од Лондон, Dalston сега е урбано, динамично соседство познато по своите ексцентрични места за забава. Живата популација на Dalston, разновидната архитектура и историјата да се биде центар за уметност и музика ги инспирираа Barner да ги направат овие интересни рамки.

Со широк мост на клучалката и повеќе правоаголна форма, овие „необични“ рамки потсетуваат на ова уникатно соседство.

LE MARAIS

Le Marais е една од најстарите области во Париз и е позната по своите трендовски бутици, шармантни ресторани, галерии и музеи богати со историја. Оваа француска населба полна со боја и култура ги инспирирала Barner за овие рамки.

Со заоблена форма и мост од клучалка, овие рамки ви ја даваат старомодната софистицираност на оваа прекрасна париска област.

Back to Top
Продуктот е додаден во кошничката