fbpx
Затвори

Пребарувај

# Видови стилови на рамките

DALSTON МАЖИ

LE MARAIS МАЖИ

CHAMBERÍ МАЖИ

DALSTON ЖЕНИ

LE MARAIS ЖЕНИ

CHAMBERI ЖЕНИ

СОЛАРНИ КЛИПЧИЊА

БЛОКИРАЈ ЈА СИНАТА СВЕТЛИНА И ЖИВЕЈ СВЕТЛО

Леќите на Barner имаат специјално изработена обвивка за луѓе кои поминуваат многу време во затворени простории и се изложени на сино-виолетова и ЛЕД-светлина од дигитални уреди како што се : компјутери, паметни телефони, телевизори и таблети.

СО ОЧИ КОН ИДНИНАТА

Во текот на изминатите 2 години мисијата на Barner, беше да се зајакне дигиталната генерација. Развивме и лансиравме очила за блокирање на сина светлина за да ги заштитат нашите очи од преголема изложеност на сината светлина што се емитува од екраните со кои сме опкружени. Ние навистина веруваме дека идната дигитална генерација, нашите деца, исто така, треба да ја уживаат истата висока заштита.

Претплатете се сега и добијте најнови информации за нови колекции
и попусти

Зачлени се и ти, да бидеш првиот кој ќе слушне за новите ексклузивни зделки, специјални понуди, и попусти.

Back to Top
Продуктот е додаден во кошничката