fbpx
Затвори

Пребарувај

Astoria_BlackNoir_Woman

Astoria

Дајте му малку повеќе елеганција на вашиот изглед со помош на модерните очила за сонце со облик на мачкини очи, достапни во широк спектар на бои и материјали.

Holly Glossy

Pascal

Osterbro Matte

Osterbro Glossy

Brad

Le Marais

Le Marais е една од најстарите области во Париз и е позната по своите трендовски бутици, шармантни ресторани, галерии и музеи богати со историја. Оваа француска населба полна со боја и култура ги инспирирала Barner за овие рамки.

Со заоблена форма и мост од клучалка, овие рамки ви ја даваат старомодната софистицираност на оваа прекрасна париска област.

Dalston

Некогаш мало земјоделско село на север од Лондон, Dalston сега е урбано, динамично соседство познато по своите ексцентрични места за забава. Живата популација на Dalston, разновидната архитектура и историјата да се биде центар за уметност и музика ги инспирираа Barner да ги направат овие интересни рамки.

Со широк мост на клучалката и повеќе правоаголна форма, овие „необични“ рамки потсетуваат на ова уникатно соседство.

Chamberí

Ако се работи за традиција која ја исполнува модерноста, тогаш Chamberi е тоа место. Овој шармантен, популарен кварт на Мадрид ја балансира својата широка историја со урбанизацијата, создавајќи соседство кое беспрекорно ги испреплетува архитектурата, технологијата, уметноста и музиката.

Исто како и Chamberi, овие старомодни рамки  добија модерно ажурирање, со горниот дел од рамката малку зарамнет и мазен мост; совршен за оние кои бараат малку стил и оригиналност.

Back to Top
Продуктот е додаден во кошничката